top of page

Dlaczego warto korzystać z taksówki podróżując po Łodzi?

Zaktualizowano: 5 paź 2022

Jak wiemy, w dużych miastach Polski, a więc również i w Łodzi, przemieszczanie się jest często nie lada wyzwaniem - zarówno dla mieszkańców, przyjezdnych, jak i turystów.

Korki, remonty, utrudnienia na drodze, nieznajomość miasta, a nawet zmienność pogody - wszystko to sprawia, że ciężko czasem przewidzieć ile zajmie nam podróż w umówione miejsce.

Na szczęście istnieją korporacje taxi, które oferują usługi przewozu taksówką. Jako jedna z nich, staramy się pomóc Wam w podróżowaniu po Łodzi, jak również ułatwić korzystanie z naszej szerokiej palety usług transportowych.Nasza oferta usług na terenie Łodzi.


Taxi Fortuna Łódź na bieżąco weryfikuje swoją ofertę świadczonych usług i dopasowuje ją do aktualnych potrzeb mieszkańców i przyjezdnych.

Aktualnie oprócz przewozu osób, można zamówić u nas taxi bagażowe, pomoc drogową w w obrębie granic miasta Łodzi, transfery na lotnisko, czy usługę odprowadzenia auta wraz z kierowcą, o której ostatnio pisaliśmy na naszym blogu.

Wynajęcie taksówki jest możliwe przez całą dobę - zarówno w dzień, jak również w godzinach nocnych - w dni powszednie oraz święta. Wystarczy wybrać numer telefonu naszej centrali lub pobrać aplikację Taxi Fortuna by w kilka chwil zarezerwować swój przejazd. Cena kursu jest znana już w momencie jego rezerwacji. Dodatkowo jeżdżąc z nami regularnie po Łodzi, warto skorzystać z darmowych przejazdów - po 9 zrealizowanych kursach, 10-ty jest gratisowy.

W swojej ofercie taxi dajemy Wam możliwość przejazdu taksówkami wieloosobowymi - busami, mieszczącymi nawet 9 osób, co jest wygodnym rozwiązaniem przy podróżowaniu ze znajomymi lub rodziną. Podróżując z dzieckiem istnieje opcja zamówienia taksówki z fotelikiem, tak by przejazd był bezpieczny - co istotne cena kursu przy korzystaniu z tej usługi nie zwiększa się. Można również przewozić niewielkie zwierzęta, należy jednak to zgłosić przy zamawianiu kursu.

Na terenie Łodzi nasze taksówki sprawnie dostarczą drobne przesyłki, warunkiem jest niewielki gabaryt paczki. Możliwe jest również wynajęcie taksówki bagażowej, która pomoże przy przewiezieniu większych gabarytów.

Czasem potrzebujemy mieć pewność, że taksówka będzie na pewno dostępna w wybranym przez nas terminie - np. w godzinach nocnych, ponieważ mamy wtedy pociąg czy samolot. Wygodnym rozwiązaniem, które posiada nasza firma taxi, są zlecenia czasowe - zamawiając taki przejazd z kilkudniowym wyprzedzeniem, podajemy jego datę, godzinę i miejsce gdzie auto ma na nas czekać.


Łódź Taxi Fortuna to dobrej jakości usługi przewozu w dobrej cenie.


Jesteśmy licencjonowaną korporacją taxi, która oferuje najwyższej jakości usługi. Posiadamy na terenie Łodzi kilkadziesiąt samochodów osobowych należących do licencjonowanych kierowców taxi, w tym elektryczne Kie E-niro. Dodatkowo w naszej flocie znajdują się busy taxi, taksówki bagażowe oraz duże autobusy umożliwiające przewóz większej ilości osób taksówką - dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę transportową różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Do państwa dyspozycji pozostajemy 24h/dobę.

Taxi Łódź Fortuna to wygoda zamawiania taksówek, różnorodne usługi przewozu osób, komfortowe i najlepsze taksówki w dobrej cenie.


108 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page