top of page
Taxi Fortuna Łódź

FORTUNA TAXI
TWOJE TAXI W ŁODZI

O firmie

KILKA SŁÓW O NASZEJ KORPORACJI TAXI

Nasza korporacja Fortuna Taxi, zajmuje się przewozem osób i bagażu na terenie miasta Łodzi i okolic. Nasze plany to systematyczne zwiększanie obszaru swojej działalności, jak również ilości naszych taksówek.

 

Dla Ciebie wciąż się rozwijamy, a naszym celem jest zapewnienie usług przewozowych na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na komfort, bezpieczeństwo, jak również wspieramy ekologię. A wszystko to w korzystnych cenach.

Fortuna Taxi to tanie taxi w Łodzi. Z nami podróż po mieście będzie przyjemna oraz bezpieczna - nasza centrala i kierowcy pracują dla Ciebie codziennie przez całą dobę 7 dni w tygodniu, również w święta i dni ustawowo wolne od pracy.

Realizujemy zlecenia taksówkarskie na terenie Łodzi i okolic. Przejazd można zamówić dzwoniąc na naszą centralę lub poprzez aplikację Taxi Fortuna dostępną do pobrania zarówno na Androida (klik) jak i IOS (klik). Swój kurs taksówką Fortuny możesz również zarezerwować z wyprzedzeniem czasowym, dzięki czemu masz gwarancję, że dotrzesz w umówione miejsce na ustaloną  godzinę.  O komfort, bezpieczeństwo i czas przejazdu zadbają nasi profesjonalni kierowcy, którzy pewnie poruszają się po Łodzi i okolicach najkrótszymi trasami. Koszty przejazdu taksówką Fortuny, poznasz już w momencie zamawiania kursu, a zapłacisz wygodnie gotówką lub kartą płatniczą u kierowcy albo poprzez aplikację Taxi Fortuna.

Systematycznie rozbudowujemy flotę naszych taksówek - stawiamy na nowe, bezpieczne i wygodne samochody. Wspieramy również ekologię, stąd wśród naszych pojazdów znajdziesz w pełni elektryczne modele Kia e-Niro. Jedyne takie taksówki w Łodzi!

Staramy się wciąż ulepszać specjalnie dla Ciebie!

bottom of page