top of page

Taxi Fortuna - Twoja taksówka do zadań specjalnych.

Zwykle zamawiasz taksówkę, chcąc przemieścić się z jednej części miasta w inną. Wyobraź sobie, że możesz z niej skorzystać w realizacji mniej oczywistych potrzeb, niekoniecznie związanych z Twoją podróżą. Obecnie zarówno kierowca taksówki, jak i samochody wyposażone do wykonywania usług przewozu, przystosowane są do różnych innych, mniej oczywistych zadań, związanych z transportem.

Wiele z usług transportowych jakie oferują dzisiaj firmy taksówkarskie, zyskało na popularności w ostatnich latach, zwłaszcza podczas trwającej długi czas pandemii koronawirusa. Pamiętasz jeszcze jak w tamtym czasie wyzwaniem było załatwienie zwykłych spraw na mieście? Albo zrobienie zakupów podczas kiedy wszyscy w domu byli na kwarantannie?

Wydarzenia z ostatnich lat udowodniły, że dodatkowe usługi oferowane przez firmy taksówkarskie, są dla nas czasem jak zbawienie.Zakupy z dostawą do domu.

Jedną z nieoczywistych usług taxi jest wykonywanie drobnych zakupów wraz z dostawą ich pod wskazany przez nas adres. Nie muszą to być sprawunki spożywcze. Kierowca taksówki wykupi też dla Ciebie leki w aptece i dowiezie je do Twojego domu. Rozwiązanie przydatne nie tylko podczas choroby, ale również kiedy masz pod opieką małe dziecko lub starszą osobę i nie możemsz sam opuścić mieszkania. Zamawiając usługę zakupów, upewnij się jednak, że Twoja lokalizacja znajduje się w obszarze wykonywania przewozu przez wybraną firmę taxi.

Doręczanie przesyłek i upominków.

Kierowca świadczący usługi przewozu, czasem zamienia się w... kuriera. Obecnie wiele sieci - w tym również Taxi Fortuna - ma w swojej ofercie usługi transportowe, takie jak odbiór i doręczanie drobnych przesyłek na terenie miasta. Mogą to być również upominki typu kwiaty, czekoladki, czy wino. Jeśli ktoś bliski ma swoje święto lub obchodzimy ważną rocznicę, a akurat nie możemy być osobiście w danym miejscu, pomoże nam kierowca taksówki osobowej w roli doręczyciela.


Bus taxi rozwiezie Twoich gości po przyjęciu.

Zorganizowałeś przyjęcie okolicznościowe z okazji ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Może odniosłeś sukces w pracy lub obchodzisz jakąś ważną rocznicę i chcesz ją spędzić w gronie bliskich Ci osób. Owszem, każdy z nich może później wrócić do domu na własną rękę, ale możesz też skorzystać z innego rozwiązania. Często firmy taksówkarskie oferują przewozy taksówką wieloosobową. Bus taxi jest w stanie pomieścić nawet 9 osób, więc zamiast 3 taksówek, zamawiasz jedną a koszty są i tak niższe. Przy okazji wspierasz ekologię. Miłe, prawda?


Taxi bagażowe.

Potrzebujesz pomocy w przewiezieniu większej ilości rzeczy i nie wiesz jak to ogarnąć.. Przydałby się większy samochód by wszystko się zmieściło. Zapytaj na naszej centrali o dostępność taksówki bagażowej. Z chęcią pomożemy Ci z transportem na terenie Łodzi.


Kierowca taxi odprowadzi Twoje auto za Ciebie.

Tej usłudze poświęciliśmy osobny wpis na naszym blogu: Taxi Fortuna odprowadzi Twoje auto i bezpiecznie odwiezie Cię pod dom. i jest ona nadal aktualna. Jeśli nie możesz wrócić swoim autem do domu, zadzwoń po Taxi Fortuna, a odprowadzimy je pod Twój dom z Tobą jako pasażerem.


Potrzebujesz przetransportować swojego pupila? Zadzwoń po taksówkę.

Wyobraź sobie, że masz umówioną wizytę u weterynarza ze swoim pupilem, a Twoje auto odmówiło nagle posłuszeństwa. Albo podróżujesz na co dzień komunikacją miejską, a wiesz że nie dasz rady zrobić tego z chorym czworonogiem (lub oczywiście z innym zwierzakiem). Co zrobić? Podpowiemy: zadzwoń na centralę taxi i zgłoś potrzebę przejazdu z domowym zwierzęciem, a dyspozytor wybierze dla Ciebie odpowiednią taksówkę i poinformuje jej kierowcę, że będzie to przejazd z czworonożnym pasażerem.


Samo życie..

Wiemy i rozumiemy, że życie potrafi zaskoczyć niespodziewaną sytuacją w najmniej oczekiwanym momencie. Część z nich będzie związana z przemieszczaniem się lub transportem drogowym i w tym akurat możemy być pomocni my.

Jako firma wykonująca usługi w zakresie przewozu osób, posiadamy zarówno różnego rodzaju pojazdy samochodowe, jak i kierowców chętnych do realizacji różnorodnych zleceń. Usługi dodatkowe, które oferujemy to dla nas coś co pozwala urozmaicić naszą pracę.

55 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page