top of page

Taxi Fortuna odprowadzi Twoje auto i bezpiecznie odwiezie Cię pod dom.

Zaktualizowano: 19 gru 2022

Przyjechałeś własnym autem na firmową imprezę, ale nie masz jak wrócić? Zamów Taxi Fortuna - odwieziemy Cię bezpiecznie do domu razem z Twoim samochodem!


Zdarzają się czasem sytuacje, że jako kierowca z własnym autem, nie możesz wsiąść za kierownicę żeby wrócić do domu. Firmowe imprezy, awans w pracy, urodziny kolegi z biura, czy wspólne wyjście ze znajomymi w piątkowy wieczór prosto po pracy - będąc kierowcą, w tych sytuacjach nie możesz pozwolić sobie na alkohol - przecież musisz wrócić do domu samochodem... Mamy na to sposób!


Usługa odprowadzenia samochodu w Łodzi.


W Taxi Fortuna staramy się trafiać w potrzeby naszych klientów, a nawet je wyprzedzać. Dlatego od jakiegoś czasu do oferty usług, które wykonujemy, dodaliśmy usługę odprowadzenia auta razem z kierowcą.


Jest to wygodna alternatywa dla powrotu do domu komunikacją miejską lub zwykłą taksówką - zamawiasz kierowcę dzwoniąc na cetralę Taxi Fortuna, a my przyjeżdżamy po Ciebie i wracasz do domu jako pasażer własnego auta.


Odprowadzenie samochodu w Łodzi przez Taxi Fortuna


Do realizacji tej usługi potrzebnych jest dwóch kierowców Fortuny - przyjeżdżają oni jedną taksówką, po czym jeden z nich przesiada się do Twojego auta i odprowadza je do domu z Tobą jako pasażerem. Wygodne i sprytne, prawda?

Korzystając z odprowadzenia samochodu, unikasz zostawiania auta w mieście co często niesie za sobą ryzyko dodatkowych opłat, a także zwiększasz bezpieczeństwo na drodze.Usługa jest dostępna po wcześniejszym umówieniu szczegółów z dyspozytornią. Zapraszamy!

78 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page