top of page

Jakie zalety ma zamawianie taksówki z aplikacji?

Obecnie najczęstszą formą zamawiania taksówki jest telefon do centrali taxi lub coraz bardziej popularne, zwłaszcza w większych miastach Polski, aplikacje mobilne. Jakie korzyści niesie korzystanie z aplikacji przy zamawianiu kursu? Zapraszamy na krótkie podsumowanie.


Wygoda zamawiania taxi, czyli co oferuje nam aplikacja mobilna?

W dzisiejszych czasach, większość korporacji taksówkowych posiada indywidualnie zaprojektowane aplikacje na telefon, dzięki którym klienci mogą szybko i wygodnie zamówić swój przejazd. Mimo tego, że aplikacje różnią się między sobą, główne ich funkcje w dużej mierze się pokrywają. Najważniejszym przeznaczeniem tego rozwiązania, niezależnie od firmy taxi z jakiej korzysta klient, jest wygodne i szybkie zamówienie kursu pod wybrany adres.Zamów taxi bez dzwonienia.

Czasem dodzwonienie się na centralę taxi graniczy z cudem - sytuacja taka może nas spotkać przy okazji świąt, Sylwestra, koncertów w mieście i różnych okazji, które wzmagają ruch i zapotrzebowanie na taksówki.

Jednak dzięki wygodnej aplikacji, istnieje możliwość zamówienia kursu bez konieczności telefonowania na dyspozytornię.

Wystarczy chwila i kilka kliknięć na naszym smartfonie i taksówka zamówiona! Rezerwując przejazd nie trzeba aktualnego znać adresu - aplikacja dzięki GPS sama go odnajdzie.

Są trzy opcje wyboru adresu przy korzystaniu z tego sposobu zamawiania taxi:

  • aplikacja na podstawie GPS-u podpowie nam nasz aktualny adres,

  • możemy wpisać adres ręcznie,

  • możemy wybrać adres z historii swoich przejazdów, pod warunkiem że wcześniej korzystaliśmy już z aplikacji mobilnej taxi tej korporacji.

Po zatwierdzeniu zamówienia, na mapie będzie widać przemieszczającą się taksówkę, a po przybyciu kierowcy taksówki pod wskazany przez nas adres otrzymamy powiadomienie, że pojazd na nas czeka.Zamów dopasowaną do swoich potrzeb taksówkę dzięki aplikacji.

Po zainstalowaniu aplikacji taxi, kolejnym krokiem jest założenie w niej konta użytkownika. Zarejestrowany pasażer, może dokonywać wyboru taxi, które ma zrealizować jego przejazd. Do czego może się to przydać? Jeśli podróżujemy w towarzystwie, mamy możliwość rezerwacji większego auta. Jeśli chcemy zamówić taksówkę z wyprzedzeniem czasowym, możemy to zrobić z poziomu aplikacji. Jeśli planujemy podróż z dzieckiem - poprośmy o taksówkę z fotelikiem.

Wszystkie uwagi odnośnie zamawianego kursu taxi, możemy zgłosić poprzez aplikację, dzięki czemu przyjedzie po nas auto dopasowane do naszych aktualnych potrzeb.


Precyzyjna wycena kursu i dodatkowe korzyści dla użytkowników.

Aplikacja do zamawiania taxi pozwala na dokładne wyliczenie kosztu przejazdu - po zaakceptowaniu zamówienia, cena nie ulegnie już zmianie.

Dodatkowo użytkownicy aplikacji, którzy korzystają z niej do zamawiania przejazdów osobowych, mogą liczyć na dodatkowe rabaty, promocje i lojalnościowe gratisy ze strony korporacji taxi i są o nich na bieżąco informowani.

Przejrzysty i intuicyjny interfejs sprawia, że coraz więcej osób woli zamawiać taxi w ten właśnie sposób.

Jeśli jazda taxi nie jest Ci obca i podróżujesz w ten sposób po mieście, polecamy wypróbowanie zamawiania swoich przejazdów przy użyciu mobilnej aplikacji. To wygodne, proste w obsłudze i przyjazne użytkownikowi rozwiązanie.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page