top of page

Fortuna Taxi Bus w Łodzi i okolicach.

Zaktualizowano: 22 lip 2022

Sytuacji, które wiążą się z koniecznością skorzystania z transportu taksówką jest w codziennym życiu sporo. Czasem dotyczy to większej ilości osób niż jedna czy dwie. Zamawianie wtedy kilku taksówek osobowych, może okazać się niewygodne i trudne do zgrania w czasie, zwłaszcza jeśli potrzebujemy dotrzeć w docelowe miejsce równocześnie.


Wychodząc naprzeciw takim właśnie sytuacjom i chcąc spełnić Wasze potrzeby, Fortuna Taxi od jakiegoś czasu w swojej flocie posiada taxi busy 9 osobowe.Taksówka wieloosobowa Fortuna
Taksówka Bus Fortuna Taxi

Dzięki skorzystaniu z oferty przejazdu naszymi busami taxi, możecie teraz łatwiej dostać się na lotnisko podróżując z rodziną lub paczką znajomych i mając dodatkowo ze sobą bagaż.


Wieloosobowe taxi sprawdzi się również przy:

  • wypadach ze znajomymi,

  • dojazdu na uroczystości rodzinne,

  • wyjazdów firmowych,

  • różnego rodzaju eventów typu koncert, wydarzenia na mieście,

  • wieczorów panieńskich i kawalerskich


Przejazd taksówką wieloosobową.
Podróżuj z grupą znajomych busem taxi Fortuny.

Dbając o wygodę podróżowania naszymi taksówkami, staramy się aby w skład naszej floty wchodziły nowoczesne i komfortowe samochody. Taksówki wieloosobowe w naszej sieci to busy marki Mercedes, które oprócz przestronnego wnętrza, wygodnych siedzeń i klimatyzacji, są również bezpiecznymi i sprawdzonymi pojazdami .


Ze względu na ograniczoną ilość taksówek wieloosobowych, proponujemy zamawiać je z wyprzedzeniem czasowym, aby uniknąć sytuacji braku dostępności busa.

Zapraszamy do rezerwacji telefoniczne lub poprzez aplikację mobilną Fortuna Taxi na system Android lub iOS.

258 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page