Fortuna Taxi Bus w Łodzi i okolicach.

Zaktualizowano: 22 lip

Sytuacji, które wiążą się z koniecznością skorzystania z transportu taksówką jest w codziennym życiu sporo. Czasem dotyczy to większej ilości osób niż jedna czy dwie. Zamawianie wtedy kilku taksówek osobowych, może okazać się niewygodne i trudne do zgrania w czasie, zwłaszcza jeśli potrzebujemy dotrzeć w docelowe miejsce równocześnie.


Wychodząc naprzeciw takim właśnie sytuacjom i chcąc spełnić Wasze potrzeby, Fortuna Taxi od jakiegoś czasu w swojej flocie posiada taxi busy 9 osobowe.Taksówka wieloosobowa Fortuna
Taksówka Bus Fortuna Taxi

Dzięki skorzystaniu z oferty przejazdu naszymi busami taxi, możecie teraz łatwiej dostać się na lotnisko podróżując z rodziną lub paczką znajomych i mając dodatkowo ze sobą bagaż.


Wieloosobowe taxi sprawdzi się również przy:

  • wypadach ze znajomymi,

  • dojazdu na uroczystości rodzinne,

  • wyjazdów firmowych,

  • różnego rodzaju eventów typu koncert, wydarzenia na mieście,

  • wieczorów panieńskich i kawalerskich


Przejazd taksówką wieloosobową.
Podróżuj z grupą znajomych busem taxi Fortuny.

Dbając o wygodę podróżowania naszymi taksówkami, staramy się aby w skład naszej floty wchodziły nowoczesne i komfortowe samochody. Taksówki wieloosobowe w naszej sieci to busy marki Mercedes, które oprócz przestronnego wnętrza, wygodnych siedzeń i klimatyzacji, są również bezpiecznymi i sprawdzonymi pojazdami .


Ze względu na ograniczoną ilość taksówek wieloosobowych, proponujemy zamawiać je z wyprzedzeniem czasowym, aby uniknąć sytuacji braku dostępności busa.

Zapraszamy do rezerwacji telefoniczne lub poprzez aplikację mobilną Fortuna Taxi na system Android lub iOS.

248 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie